Нова марка з портретом короля Чарльза III: який вигляд має і коли надійде в обіг


Король Чарльз III вибрав свій портрет, який буде використовуватися на марках у Великій Британії, аби вони могли бути запущені до його коронації 6 травня 2023 року.

Новий портрет 74-річного короля Чарльза був представлений Королівською поштою цього тижня, створивши тим самим перший випадок за останні 70 років, коли на британських марках з’явився портрет іншого монарха, окрім королеви Єлизавети ІІ.

Нові марки будуть доступні для продажу з 4 квітня, що є трохи більше, ніж за місяць до коронації короля. У відмінність від своєї матері, яка була зображена на марках з короною та прикрасами, Чарльз вибрав простіший портрет.

“Королі не завжди носили корони, тому король правильно вирішив, що це є образ, який він бажає, і ми з великим задоволенням презентуємо цей обранний ним портрет”, – зазначив Девід Голд, директор з зовнішніх зв’язків та політики у Королівському дворі, за інформацією People.

Протягом життя королеви Єлизавети II було видано безліч марок з її портретами. Наприклад, у 2016 році, на вшанування 90-річчя королеви Єлизавети II, Королівська пошта випустила шість марок, на яких зображена Єлизавета зі своїм батьком, королем Георгом VI, з принцесою Анною та принцем Чарльзом, з герцогом Единбурзьким і навіть з Нельсоном Манделою у 1996 році.

2023 Продаж поштових марок в Україні | SaleSolution

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop
   Calculate Shipping
   Apply Coupon